Blog

Domy luksusowe i innowacyjne

25.02.2019
 

W obecnych czasach coraz częściej słyszymy zwrot “inteligentne domy”. Amerykański sen staje się rzeczywisty. Mieszkania i domy stają się coraz wygodniejsze. Wynalazki oraz nowe technologie sprawiają, że wzrasta poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ludzie, którzy zamieszkują komfortowe domy wykorzystują w pełni ich możliwości. Mówimy tutaj o systemach zabezpieczeń, które pozwalają na poczucie całkowitego bezpieczeństwa.

Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie

Coraz więcej domów można obsługiwać za pomocą aplikacji na smartfony, przykładem jest ustawianie temperatury w domu, czy też natężenie światła oraz jego barwa. Inteligentne domy sprawiają, że codzienne obowiązki stają się tylko małym kiwnięciem palcem, a nawet czasami nie trzeba kiwać palcem.

Domy inteligentne to bardzo dobry sposób na lokatę kapitału. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań wpływa zarówno na komfort użytkowania domu jak również na potencjalną wycenę domu podczas sporządzania operatu szacunkowego nieruchomości.
Ile razy zapominaliście o tym, czy wyłączyliście żelazko i ze strachem wróciliście do domu? Czy zdarzyło Wam się nie zakręcić wody i wyjechać na wakacje bojąc się o dobytek Waszego życia, w panice dzwoniliście do sąsiadów żeby sprawdzili czy zawór został zakręcony? W inteligentnych domach takie problemy nie istnieją, jesteśmy w stanie to kontrolować będąc nawet na Karaibach.
Czy z obawy, że Waszym dzieciom może coś się stać w ich miejscu zamieszkania stosowaliście przesadne sztuczki, aby temu zapobiec? Nowe budownictwo przewiduje wszystkie, nawet najgorsze scenariusze. Dlatego właśnie domy są wyposażone w masę urządzeń, które mają na celu uchronić przed nieprzyjemnymi sytuacjami.

Skontaktuj
się z nami


[recaptcha theme:dark]

Wszelkie prawa zastrzeżone przez