Informacje
o Osiedlu

Osiedle charakteryzuje się niezwykle funkcjonalnymi budynkami mieszkalnymi. Zachwyca wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań,  estetycznym wyglądem oraz wyjątkową lokalizacją na pięknych wzgórzach.

Wzornictwo

Osiedle zostało zaprojektowane przez projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży architektonicznej.

Budynki są nowoczesne i ergonomiczne, a ich design przykuwa uwagę. Wyróżniają się delikatną kolorystyką, eleganckimi balkonami i tarasami oraz stylowymi i funkcjonalnymi częściami wspólnymi. Finezyjne dekoracje dodają uroku całości i cieszą oczy mieszkańców.

Wygoda

Bloki mieszkalne Osiedla są nie tylko nienaganne estetycznie, ale i komfortowe w użytkowaniu. Posiadają dużą powierzchnię wspólną (w tym patio), wygodny metraż mieszkań oraz miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Budynki posiadają również nowoczesne cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie na każdym piętrze.

Patio

Atrakcyjnym i oryginalnym dodatkiem Osiedla jest patio, które umożliwia cieszenie się mieszkańcom piękną roślinnością oraz elegancką aranżacją. Nasza wspólna przestrzeń to doskonałe miejsce na pikniki i osiedlowe bankiety.

Udogodnienia

Osiedle jest wyposażone we wszelkie środki bezpieczeństwa – monitoring 24h na dobę, praktyczny domofon oraz całodobową obecność portiera.

Pub osiedlowy

Kolejnym nietuzinkowym rozwiązaniem Osiedla jest miejsce spotkań, które pomaga w stworzeniu przyjaznej relacji ze sąsiadami. To niesamowicie klimatyczne lokal, w którym znajduje się m.in. stół bilardowy.

Osiedlowe usługi

Osiedle to idealne miejsce, bogate w kameralne sklepiki , usługi oraz gabinety specjalistyczne, np. Stomatolog.

Dla dzieci

Osiedle pamięta i o małych mieszkańcach. Na jego terenie znajduje się kolorowy plac zabaw, który zachwyca mnogością konstrukcji oraz pięknym wyglądem!

Skontaktuj
się z nami


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Wszelkie prawa zastrzeżone przez