Opis
mieszkań

Nasze osiedle to odpowiedź dla osób ceniących sobie wnętrza z duszą, a tutaj jest ona zdecydowanie bogata. To poniekąd odwołanie się od tak poważnej, szarej rzeczywistości, która nas otacza. Łącząc nowoczesny styl architektury ze współczesną sztuką tworzymy niepowtarzalną, innowacyjną koncepcję realizując tym samym naszą najważniejszą misję, jaką jest spełnianie oczekiwań naszych klientów. Reprezentujemy jedną z niewielu tak odważnych i niebanalnych form artystycznych.

Sąsiedzi

Niepowtarzalny klimat, jakim emanują kawiarenki to jedno ze sposobów zbliżenia do siebie ludzi. Nawet niewinne, krótkie rozmowy o pogodzie potrafią stworzyć więź z sąsiadem, który potem chętniej użyczy cukru. A gdzie nie lepiej zagadać, jak właśnie w kawiarence? Nawet jeśli nie lubimy kawy, ani rozmów, wciąż to świetne miejsce na cieszenie się lekturą ulubionej książki w samotności. Dodatkowo, do Państwa użytku oddajemy wewnętrzne patio, w którym bez wyrzutów sumienia można oddać się pokusie odprężenia.

Przestrzeń

Gdzie bardziej można oddać się zadumie i chwilowemu bujaniu w obłokach niż w otoczeniu sztuki? Te drobne przyjemności czekają na Ciebie na naszym osiedlu. W drodze do pracy, sklepu, do auta, czy chociażby idąc na spacer dostrzeżesz dzieła artystów, które urozmaicą zwykłe codzienne czynności. Starannie wybrane przykłady sztuki stanowią wyjątkowy i nieoczywisty element naszego osiedla ciesząc oko i pobudzając wyobraźnię.

Krakówa

Nasze osiedle to nie tylko sztuka sama w sobie. Angażujemy się również w wiele wydarzeń kulturalnych pod każdą postacią na terenie całego miasta wspierając liczne artystyczne inicjatywy. Zatem wierzymy w moc szeroko rozumianej sztuki zarówno tworząc ją i będąc jej częścią.

Skontaktuj
się z nami


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Wszelkie prawa zastrzeżone przez