Blog

Malowanie oznakowania poziomego w garażu

29.05.2020
 

Oznakowanie na parkingu i w garażu podziemnym jest niezwykle istotne. Wszelkie strzałki, linie, napisy czy symbole to proste i czytelne symbole, dzięki którym można nie tylko szybko znaleźć miejsce parkingowe, ale – przede wszystkim – bezpiecznie zaparkować w miejscu docelowym. I choć wydaje się ono mało istotne, tak pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji oraz jest niezwykle pomocnymi wskazówkami.

Oznakowanie garaży podziemnych

Oznakowanie garaży podziemnych czyni to miejsce bezpiecznym, ale to nie jest jedyne jego zastosowanie. Przyczyniają się w dużym stopniu do płynności ruchu w takim miejscu oraz minimalizują szanse na kolizje oraz inne nieprzyjemności. Co więcej, właściwie wykonane oznakowanie poziome sprawia, że w podziemiach np. centrum handlowego może zmieścić się znacznie więcej samochodów, bowiem każdy parkuje w wyznaczonym miejscu. Niestety, niewłaściwe wykonanie takiej pracy może zadziałać analogicznie – niekorzystnie wpłynąć na zagospodarowanie przestrzeni parkingu, doprowadzić do wypadku oraz wielu innych niebezpiecznych sytuacji. Dlatego wykonanie takiej pracy warto zlecić specjalistom, którzy nie tylko posiadają odpowiedni sprzęt, ale i umiejętności, wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię.

Oznakowanie garażu wykonane nieprawidłowo = niebezpieczeństwo

Nieprawidłowe wykonanie oznakowanie garażu sprawi, że nie tylko nie będzie ono spełniało swoich funkcji, ale i może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji. Ważne jest więc, aby ekipa, która zajmie się taką pracą, charakteryzowała się odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w kwestii wykorzystywanych do malowania oznakowania materiałów oraz technologii. Nawet wykonanie takiej pracy zgodnie z wytycznymi przestrzennymi zakończy się fiaskiem, jeśli wykonawca nie użyje do tego celu odpowiedniej gęstości farby lub nałoży ją w kiepski sposób. Przykładowo: ręczna aplikacja się w takich sytuacjach absolutnie nie sprawdza i nawet po kilku tygodniach niemal całkowicie zniknąć z powierzchni parkingu. W tak istotnych pracach kierujmy się nie niską ceną, a zaufajmy specjalistom!

Malowanie oznakowania poziomego w garażu

Znakowanie Poziome to firma, która sprawnie i dokładnie wykonuje każde zlecenie malowania oznakowania poziomego (nie tylko w garażu). Wspomniani wykonawcy na bieżąco śledzą wszelkie nowinki ze swojej branży, dzięki czemu efektywnie wykonują każde powierzone im zlecenie. Zazwyczaj korzystają z natrysku wysokociśnieniowego, który czyni oznakowanie poziome trwałym i odpornym na ścieranie – nawet w miejscach bardzo użytkowanych, takich jak centra handlowe, wszelkie biurowce i inne. Dzięki temu wszelkie strzałki, linie oraz inne znaki są wyraźnie widoczne przez wiele lat i w pełni spełniają swoje funkcje. W ramach usług malowania oznakowania poziomego w garażu, Znakowanie Poziome wykonuje m.in. usługi takie jak malowanie stanowisk parkingowych wraz z ich numeracją; oznakowanie filarów w postaci poziomych pasów, spirali i skrajni; różnego rodzaju napisy, piktogramy i symbole oraz inne oznaczenia (również te nietypowe). Jeśli szukacie specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy, wykorzystują niezawodne materiały i technologie – koniecznie zapoznajcie się z ofertą tej firmy.

Skontaktuj
się z nami


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Wszelkie prawa zastrzeżone przez