Blog

Otwarcie salonu sukien ślubnych na naszym osiedlu

13.08.2021
 

Nasze osiedle wciąż się rozwija i z każdym miesiącem oferuje swoim mieszkańcom coraz więcej udogodnień. Tuż po ukończeniu inwestycji pojawiły się pierwsze sklepy oraz kwiaciarnia. Obecnie mieszkańcy mają już dostęp do piekarni lokalnej sieci, gabinetu weterynaryjnego oraz salonu masażu. W niedługim czasie inwestorzy otworzą sklep zoologiczny, w planach jest także postawienie paczkomatu. A już w najbliższych dniach można się spodziewać otwarcia ekskluzywnego salonu sukien ślubnych.

Suknie ślubne w Łodzi – znajdź idealną kreację w swojej okolicy

Czy otwieranie salonu sukien ślubnych na osiedlu ma sens? W końcu nie są to artykuły pierwszej potrzeby, a mieszkańcy osiedla nie będą odwiedzać tego lokalu regularnie. Mimo to z wielu względów taka lokalizacja jest uzasadniona, a inwestorowi może przynieść wiele korzyści.

  • Salon sukien ślubnych na osiedlu umożliwia obniżenie kosztów utrzymania lokalu, ponieważ czynsz za wynajem powierzchni jest mniejszy niż w centrum miasta, na którejś z głównych ulic.
  • W okolicy raczej nie będzie konkurencji, w przeciwieństwie do lokalizacji w centrum miasta.
  • Dzięki pewnemu oddaleniu od miejskiego zgiełku proces wybierania sukni ślubnej będzie znacznie mniej stresujący, a sama atmosfera w salonie bardziej kameralna i spokojna.
  • Monitorowane osiedle zwiększa bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniami czy zniszczeniami. W centrum miasta ryzyko strat jest większe.
  • Wybierając się do salonu ślubnego położonego nieco na uboczu, można oszczędzić sobie problemów z parkowaniem oraz dodatkowych opłat. Miejsca parkingowe są dostępne dla klientów korzystających z osiedlowych usług.

Te argumenty przemawiają za tym, aby otwierając salon sukien ślubnych w Łodzi, rozważyć bardziej oddalone od centrum lokalizacje. Nowe osiedla wydają się być strzałem w dziesiątkę. Cieszymy się, że już lada dzień nasza okolica zostanie wzbogacona o tak ciekawe usługi i życzymy inwestorom powodzenia w prowadzeniu nowego biznesu!

Oferta salonu ślubnego

W salonie znajdą się suknie w różnej stylistyce: od klasycznych kreacji, po nowoczesne sukienki mocno odbiegające od tradycyjnej mody ślubnej. Oferta będzie skierowana zarówno do osób planujących ślub w kościele, jak i ślub cywilny w urzędzie lub plenerze. Będzie można zakupić też wszelkie dodatki: welony, podwiązki, biżuterię, ozdoby do włosów, szale, narzutki, sweterki, bieliznę oraz buty. Mamy nadzieję, że każda odwiedzająca nowy salon ślubny przyszła Panna Młoda znajdzie tu coś idealnego dla siebie.

Skontaktuj
się z nami


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Wszelkie prawa zastrzeżone przez